EAS kutsub: Disaini meistriklass

EAS kutsub ettevõtete meeskondi osalema uues tootearendusprogrammis „Disaini Meistriklass“.

Disaini Meistriklass on teile sobilik programm, kui te soovite kas täiustada oma olemasolevaid tooteid või laiendada oma tootevalikut ja arendada välja uusi tooteid. Disaini Meistriklass aitab teil arendada ja prototüüpida tooteid nii, et need oleksid klientidele ihaldusväärsed, funktsionaalsed ja esteetiliselt kaunid. Kogu protsessi aitab teil juhtida professionaalne disainijuht. Lisaks jagavad oma tootearenduskogemusi teised ettevõtted nt Cleveron, Proekspert ja Wallenium.

Programmi käigus läbite kiirendatud tempos olulise osa kogu tootearenduse protsessist. Selle tulemusena tekib teie ettevõttesse kaasaegse tootearenduse kompetents. Programm kestab jaanuarist juunini 2019.

Meistriklassi edukaimale ettevõttele anname välja 10 000€ suuruse auhinnavoucheri disaini ja tootearendusteenuste kasutamiseks ja toote edasiarendamiseks.

Kandideerimise tähtaeg on 14.detsember 2018. Disaini Meistriklassis on kohti vaid 15 ettevõttele! Lisainfot on veel ka EASi lehel

See on harukordne võimalus nii headel tingimustel kaasata professionaalseid disainereid ja tootearendajaid oma ettevõtte arendusprojekti.

Kui teil on lisaküsimusi, siis hea meelega vastame.

Tervitades,

Hannele Aljaste
Disaini meistriklassi projektijuht
56491266